نرم افزار حرفه ای برای تمامی کاربرد ها

کنترل و مانیتورینگ هوشمند کارخانجات

myPRO یک سیستم اسکادای حرفه ای است که در درجه اول برای مانیتورینگ و کنترل پروسه های صنعتی طراحی شده است. myPRO یک راه حل موثر و نوآورانه برای هر صنعت می باشد. این سیستم بدون وقفه اطلاعات پروسه را ثبت کرده و مانیتورینگ را تضمین مینماید.

استفاده از myPRO صرفا برای متخصصین راحت نیست , بلکه تمامی افراد و با تخصص های مختلف به لطف انعطاف پذیری این نرم افزار امکان استفاده از آن را خواهند داشت. این سیستم اسکادا را می توان بر روی هر دستگاه یا پروسه ای و با هر سیستم عاملی نصب کرد. myPRO این امکان را به شما میدهد تا از هر جایی بتوانید پروسه خود را مانیتور نمایید.

امکانات گرافیکی حرفه ای 

myPRO با امکانات گرافیکی حرفه ای همچون ساخت انیمیشن , افکت های برداری , ابزار های برداری , تصاویر صنعتی و امکان لینک کردن گرافیک با کنترلر فضایی پویا و قابل فهم را برای کاربر بوجود می آورد

 

mySCADA به شما در صرفه جویی زمان کمک می کند

 

mySCADA با ایجاد یک رابطه موثر بین پروسه و کارشناسان فنی و ارئه گزارشات دقیق زمان را برای عیب یابی و راه اندازی دوباره پروسه های معیوب کاهش می دهد

mySCADA به شما در کاهش هزینه ها کمک می کند

 

mySCADA به شما کمک می کند تا فرایند های خود را بهبود بخشید. بطور مثال با بررسی گزارشات و گرافها این امکان را می دهد تا ضایعات تولید را به حداقل برسانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید